מוצר נוסף בהצלחה

Chica- Kids do fashion

אף פעם לא מוקדם מידי להגשים חלומות

נעים להכיר. אני ענבל רביב, אימא לעמרי, מעצבת שמלות כלה ויזמית בתחום האופנה. 

מאז שהייתי קטנה היה לי חלום להיות מעצבת אופנה. התחלתי לתפור בגיל 6, אימא שלי נתנה לי שאריות של בדים ווילונות ישנים, לימדה אותי לתפור בחוט ומחט וכך התחלתי לעצב קולקציות שלמות לבובות שלי. ביום הולדת 10 שלי קיבלתי במתנה מאימי מכונת תפירה. 15 שנה אחר כך נסעתי ללמוד עיצוב אופנה ב  F.I.T בניו יורק. בשנת 2016 חזרתי לניו יורק להציג בפעם הראשונה את קולקציית שמלות הכלה שלי בשבוע האופנה לכלות. הגשמתי חלום. 

כשהבן שלי היה קטן הזמנתי את חבריו לגן לחוות מקרוב איך נראה סטודיו אמיתי של מעצבת אופנה. אני זוכרת את הניצוץ בעניים של הילדים כשהן נכנסו לראשונה לסטודיו, הניצוץ הזה הזכיר לי את אותו קסם שהרגשתי שהייתי מלבישה את הבובות שלי בבגדים שתפרתי במיוחד בשבילן. 

בשנתיים האחרונות עסקתי בהתנדבות בייעוץ למעצבים צעירים בפיתוח עסקי של המותג שלהם ובהקמה של סטודיו למלאכה בבית הספר של בני, המיזם של צי'קה נרקם מתוך אותו רצון לעזור למעצבים צעירים לפרוץ החוצה ולא לוותר על החלומות שלהם ולעודד ילדים צעירים למצוא את התשוקה לעיצוב ואת השמחה שביצירה. אני מאמינה שבילדים שלנו גלום פוטנציאל להשתמש ביכולות בסיסיות ובחומרי גלם על מנת ליצור יצירות יוצאות דופן, ולכן בניתי עבורם "ערכת צעד ראשון" . 

הערכה של צ'יקה מפגישה את הילדים עם חשיבה יצירתית, הפעלת הדמיון, פתרון בעיות ושיפור היכולות המוטריות דרך פיתוח מיומנויות בסיסיות בעיצוב אופנה. אני מאמינה שאם ניתן לילדים שלנו את ההזדמנות לגלות כישרונות יצירתיים בגיל צעיר נעניק להם מתנה לכל החיים וגם –יהיה להם כיף בדרך. אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל!  

צ'יקה היא עוד חלום שהגשמתי. בעמוד הפייסבוק שלנו תמצאו, טיפים, אתגרים, תחרויות וכמובן אל תשכחו לשלוח לנו תמונות של העיצובים שלכם.